Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  SAW PALMETTO BERRIES 550mg x 100 капсули

  Производител: NOW FOODS
  Saw Palmetto-Природна поддршка за машкото здравје.Saw Palmetto е ниско-растечка палма, која содржи флавоноиди, стероли и масни киселини кои го поддржуваат дравјето на простата.Saw Palmetto е извонреден природен производ за третирање на најчестите тегоби и проблеми на современиот маж поврзани со простата и импотенција.
  834,00 ден
  i h
  *
  *
  *