Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  URIAGE D.S. REGULATING FOAMING GEL 150ml

  Производител: URIAGE
  Пенест гел за миење на кожа склона на иритации,црвенило и/или перутање како и за чистење на косматиот дел на главата склон на чешање и перутање.Лесно измасирајте ја влажната кожа на лице и тело,додека не се добие пена,се остава да делува неколку минути и потоа се измива со чиста вода,еднаш до два пати дневно,а за коса може да се користи како шампон,два до три пати неделно.
  772,00 ден
  i h
  *
  *
  *