Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  URIAGE D.S. REGULATING SOOTHING EMULSION 40ml

  Производител: URIAGE
  Лесна и немасна емулзија,наменета за кожа склона на иритации,црвенило и/или перутање како и за заштита на теменици кај новороденчиња.Ја отстранува нечистотијата,го намалува перутањето и црвенилото на кожата.Се препорачува да се нанесува секојдневно на кожата претходно исчистена со D.S gel za mienje.За лице,тело и скалп.
  698,00 ден
  i h
  *
  *
  *