Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  UROCIST X 15 Tabl.

  Производител: PROMOPHARMA
  Уроцист-за заштита од циститис и инфекции на уринарен тракт. Состав: Д-маноза, екстракт од сув лист од мечкино грозје, сув екстракт од плод од боровинка, бета-глукан, целулоза, калциум фосфат, карбоксиметилцелулоза, магнезиум соли на масни киселини.
  583,00 ден
  i h
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Затвори
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *