Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  VITAB FEROGLOBIN sir.200 ml

  Производител: VITABIOTICS
  Feroglobin сирупот претставува вкусна формула на мед и портокал во течно железо со хранливи материи за да ви помогне во одржување на здравјето и виталноста, вклучувајќи фолна киселина, што придонесува за намалување на заморот и исцрпеноста.Тој нуди органска форма на железо од железо цитрат комплекс за подобрување на апсорпцијата што го прави нежен во стомакот, заедно со витамин Б и поддршка на минерали, помешан со мед и швајцарски алпски слад.
  587,00 ден
  i h
  *
  *
  *