Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  VITAB JOINTACE kolagen x30 tbl

  Производител: VITABIOTICS
  Jointace Collagen, обезбедува висок степен на колаген кој се хидролизира за подобрување на апсорпцијата и за разлика од некои извори на колаген овој тип содржи високо ниво на клучни амино киселини.Колагенот е структурен протеин кој се наоѓа во неколку сврзни ткива во телото, вклучувајќи ги коските, 'рскавицата, непцата, кожата, тетивите и крвните садови.Jointace Collagen покрај витамини и минерали содржи и Глукозамин присутен во склоп на калиум форма, и висок квалитет на НМТ (ниска молекуларна тежина) форма на Хондроитин..Jointace Collagen-Нутритивна поддршка за здрави и витални зглобови.
  894,00 ден
  i h
  *
  *
  *