Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  VITAB NEUROZAN original x30 tbl

  Производител: VITABIOTICS
  Neurozan таблетите претставуваат хранлива поддршка за мажите и жените од сите старосни групи.Neurozan вклучува важни одредени витамини, вклучувајќи и јод, кој помагаат за нормална когнитивна функција и пантотенска киселина за нормални ментални перформанси. Neurozan е идеален суплемент за мозокот, со ниацин за нормално функционирање на нервниот систем, плус 5-хидрокситриптифан, фосфатидилсерин, Гинко билоба и други! Погоден е за користење за деловните луѓе со динамично секојдневие како и за студенти бидејќи помага во одржување на високо ниво на концентрација.
  1.238,00 ден
  i h
  *
  *
  *