Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  VITAB OSTEOCARE tbl.x 30

  Производител: VITABIOTICS
  Osteocare Original обезбедува 100% РВХ (референтна вредност на хранливи материи) на калциум внимателно комбиниран со кофактори, вклучувајќи витамин Д, цинк и магнезиум, кои помагаат да се одржи нормално здравје на коските.Osteocare е специјално формулиран со калциум за да помогне во одржување на здрави коски кај мажите и жените од сите возрасти.
  494,00 ден
  i h
  *
  *
  *