Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  SPORTS CREAM 100ml

  Производител: VITALIS Doctors group
  Крема за масажа при спортски повреди,ревматски болки и болки во мускулите предизвикани од повреда,истегнување или нагмечување.
  1.098,00 ден
  i h

  Состав:етерично масло од рузмарин,етерично масло од нане,етерично масло од еукалиптус,масло од алое вера,ментол кристалицера алба и др.состојки.

  Индикации: болки во зглобови, реума, слаба подвижност на зглобовите, пренапрегнати мускули, вкочанет, врат, спортски повреди од типот на насекнување и истегнување.

  Употреба: Се нанесува со лесно втривање и масажа мала количина од кремата на третираниот дел од телото се додека не се впие во кожата.

  *
  *
  *