Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  SYNERGY VITAMIN C500 x 60 таблети

  Производител: Al-Mak Flower, Inc.
  Витаминот Ц учествува во создавањето и одржувањето на колаген, протеин кој е неопходен за регенерација на ткивото, за здрави и силни коски и заби, здрава кожа, ‘рскавицата, тетивите и формирање на крвните садови, подршка на отпорноста на организмот.
  455,00 ден
  i h
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Затвори
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *