Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  XEMOSE GENTLE CLEANSING SYNDET 200ml

  Производител: URIAGE
  Синдет за миење на лице и тело 200ml за сува и многу сува кожа.Нежно ја чисти и смирува кожата,обезбедува хидратација и заштита на сувата кожа,со долготрајно пријатно чувство,без парабени, без сапуни, хипоалергена и со физиолошки Ph.
  558,00 ден
  i h
  *
  *
  *